درباره ما

گروه مارپيچ صنعت از سال 1379 در زمينه توليد انواع کانالهاي انتقال هوا ، غلافهاي post-tension و لوله هاي مشبک به روش اسپيرال با انواع ورقهاي ( گالوانيزه و استلنس استيل ) فعاليت خود را آغاز و تا کنون توانسته با استفاده از متخصصين مجرب و ماشين آلات روز محصولاتي با کيفيت از بهترين مواد اوليه به مشتريان ارائه نمايد که در اين راستا موفق به دريافت گواهينامه ISO 9001 و استاندارد CE براي محصولات خود گرديد .

کانالهاي انتقال هوا (SPIRAL DUCT&FITING)
کانالهاي اسپيرال نسل جديدي از کانالهاي انتقال هوا بوده که  در صنايع تاسيسات حرارتي و برودتي ، راه و ابنيه ، ساختمانهاي تجاري و مسکوني و کليه سالنهاي ورزشي و صنعتي جايگزين مناسبي براي کانالهاي با مقطع چهار گوش ميباشند .
از مزاياي  کانالهاي اسپيرال ميتوان به (وزن کم ، قيمت مناسب ، سرعت در ساخت و نصب ، زيبايي ، افت فشار کم ، کاهش تعدا فلنچ و ساپورت) نسبت به ساير کانالها اشاره کرد.
اين کانالهاي قابليت توليد از قطر 10cm الي 160cm با طولهاي نامحدود از انواع ورقهاي گالوانيزه با ضخامتهاي(0.5 ،0.6 ، 0.8 ، 1, 1.25 ميليمتر) و استنلس استيل با ضخامتهاي (0.3 ، 0.5 ، 0.6 , 0.8 ميليمتر )  را دارند .

غلافهاي اسپيرال (post-tension DUCT)
اين غلافها جهت استفاده در عمليات پيشتنيدگي براي سازه هاي بتني مانند پلها ، پارکينگهاي طبقاتي ، مخازن بتني ، برجها قابل استفاده ميباشد که در دو مقطع گرد از قطر (30MM  الي  150MM) و بيضي در ابعاد (20*70 و 25*75 و 20*80 و 25*85) به دو روش اسپيرال و رول فرمينگ نيز توليد ميشود .

لوله هاي اسپيرال مشبک (SPIRAL TUBE FILTER)
کاربرد اين لوله ها در ساخت انواع فيلترهاي صنعتي شامل : فيلتر هاي گاز ، روغن ، آّب در انواع صنايع نيروگاهي ، پالايشگاهي و صنايع خودرو ميباشد که قابليت توليد از قطر (29MM الي 1600MM) با ضخامت ورقهاي (0.22 الي 1.25 ميليمتر) ميباشد .

خوش آمدید

شناسه کاربری:   گذرواژه: به خاطر داشتن |